Náš tým

Tomáš Kotlár

Tomas Kotlar

Tomáš Kotlár, přední český kadeřník, začal v oboru pracovat před 20 lety a už v roce 1991, pár let po vyučení, otevřel svůj první ateliér Picasso.

Kadeřnický ateliér Tomáše Kotlára patří k špičce na české kadeřnické scéně. Kromě vedení ateliéru a vlastních kolekcí je Tomáš také iniciátorem nových projektů. Neustále se snaží přinášet na český kadeřnický trh inovace.

Kadeřnická mega show!! Přehlídku kadeřnického umu Picasso hairshow v hotelu Hilton si v letošním roce nenechá ujít, ani po devatenácté, více jak 1500 hostů z celé České republiky i ze zahraničí.

Tomáš začal v oboru pracovat před 28 lety a už v roce 1991, jako první v ČR, otevřel svůj ateliér Picasso. Tento rok oslaví 22 let od založení firmy.

Po vystřídaní několika provozoven se před pár lety usadil v Tyršově domě na Praze 1, kde v současnosti vlastní ateliér o rozloze 250 m2 a poskytuje svým zákazníkům kompletní služby.

Značka Kotlár je mezi kadeřníky známá také díky školícímu středisku Kotlár Hair Academy, kde se snažíme rozšířovat kadeřníkům z celé republiky jejich dosavadní poznatky v oblasti barev a dalších technik.

Od roku 2014 do současnosti patří Ateliér Kotlár mezi salony premium expert. Tomáš intenzivně spolupracuje se značkou Kerastase.

Frančíza Hair Atelier Kotlár je první ryze český frančízový systém v kadeřnickém oboru.
Po dlouholetém působení na kadeřnické scéně České republiky a po mnoha zkušenostech s vedením vlastních salónů ho založil Tomáš pod svým jménem. V současné době lze navštívit 2 frančízové salóny.

Kadeřnický ateliér Picasso mimo jiných navštěvují také známé osobnosti. Například paní hraběnka Nosticová, Mahulena Bočanová nebo herečka Alice Bendová

Sandra Sudlíková

sandra-sudlikova

Pro Sandru je největší pochvalou a potěšením spokojená a hlavně sebevědomím nabitá zákaznice, které dokáže, že i právě ona může vypadat krásně.

Talent, který Sandra zjevně má, se projeví
na zajímavě probarvených a asymetricky střižených mikádech, kde má možnost předvést co umí.

I když se při jejich tvorbě nejvíc vyřádí, nedrží se striktně tohoto stylu a jak sama tvrdí "Trendy se mění a mé nápady s nimi".

Sandra je momentálně na mateřské dovolené

Radovan Kouba

Radovan Kouba

 

Radovan je kadeřník s 6.letou praxí, který hned u mytí dokáže úžasnou masáží hlavy zákaznici navodit příjemný pocit odpočinku a relaxace.

Rád stříhá všechny délky vlasů a nebojí se radikálních změn účesu. Rád poradí jaký sřih či barva budou pro klientku to pravé.

Ačkoliv upřednostňuje přirozené kombinace, nebojí se ani kontrastních barevných efektů.

Tereza Čechová

Tereza Chlibkova

Tereza v roce 2008 obsadila 3. místo na juniorském mistrovství ČR v dámské kategorii.

Hlavní důraz klade na maximální péči
o klienty a ke každému má osobitý přístup. "Snažím se jim dodat dobrý pocit a novou energii, ať se už jedná o větší změnu
nebo jenom o úpravu původního účesu.", říká s úsměvem.

To platí u klasických pánských střihů i u dynamičtějších účesů vyžadujících větší dávku fantazie.

Denisa Blažková

Denisa Blazkova

Denisa je kreativní s citem pro detail. Svojí tvořivost umí zúročit u společenských účesů. U zákaznic preferuje přirozenost, ale extravaganci se nebrání.

Důležitou součástí její práce jsou relaxační masáže, blahodárný pocit z nich si užije každý její klient. Ráda nabízí klientům změnu image a rady jak pečovat o vlasy si nikdy nenechá pro sebe. Do jejích rukou se s důvěrou svěřuje i herečka Alice Bendová.

Baví jí sledovat modní trendy a neustále vyhledává novou inspiraci.

 

Silvie Zápotocká

Silva Zapotocka

Silva působí v salonu Picasso Tomáše Kotlára od roku 2004.


V její práci se odráží preciznost a důraz
na detail. Spojení těchto dvou pozitiv a osobní přístup je její hlavní prioritou a přináší Silvě mnoho spokojených zákazníků.

Důkazem, že se snaží plnit svoje heslo naplno je Mahulena Bočanová, která své vlasy s důvěrou vkládá do její rukou už několik let.

Monika Brůžová

Monika Bruzova

Posledních 8 let pracovala v salonu, který byl členem světové kadeřnické asociace  HCF Haute Coiffure Francaise ( vysoké kadeřnické učení).

Má zkušenosti z česání módních přehlídek, focení, natáčená klipů..ale nejraději má práci v salonu, protože každá zákaznice je osobností a Moniku baví najít klientkám účes na míru. Baví ji klientky, které mají rády změnu a nebrání se vyzkoušet nové techniky barvení, melírování, atd…Zároveň dbá na kvalitu vlasů a má raději jemnější efekty, které ladí, než velké kontrasty za každou cenu.

Radana Kolářová

Radana Kolarova

Odstartovala svou kariéru v Pražském salonu K.O. Hair Gods, kde pracovala 7 let jako senior stylist, color specialist, každý rok zde spoluvytvářely netradičně pojaté vlasové show expresivních kadeřnicko divadelních vystoupeních, kde úzce spolupracovala s choreografy a tanečníky Dance Perfect.. Během této doby také absolvovala prestižní Evropskou školu se zaměřením na současnou klasiku. Průběžně byla proškolována podle nejnovějších kolekcí Tigi. V roce 2009 absolvovala více kurzů pro vizážisty. Od té doby jsem se začala podílet na natáčení reklam klipů, přípravě modních přehlídek a focení pro modní časopisy jako je Marie Claire. Její hlavní předností je láska ke kadeřnickému řemeslu a praktičnost jejích střihu.

Radana Kolářová je nyní na mateřské dovolené.

 
 

Milan Janura

Milan Janura

Posledních 9 let pracoval v salonu, který byl členem světové kadeřnické asociace HCF  Haute Coiffure Francaise ( vysoké kadeřnické česání ).

Má zkušenosti z česání módních přehlídek a focení. Spolupodílel se i při úpravách vlasů dívek na Miss Deaf World nebo Česká Miss. V roce 2009 se zúčastnil prestižní znalostní soutěže "Nejlepší kadeřník-poradce Kérastace" pro Čechy a Slovensko v které se umístil těsně pod hranicí finalistů. Proto pro něho není problém sestavit program na míru vašich vlasů a pokožky k Vaší spokojenosti. Práce na saloně je pro Milana odměnou. Poradí si se všemi délkami vlasů, střihů i barev. Odvážnějším vykreslí i ornament nebo symbol pomocí strojku. A jeho motto? ,,Nejlepší přístup ke klientům může být jen tehdy, pokud je práce Vaším koníčkem i odměnou."

Michal Zelenka

Michal Zelenka18 let praxe. Je jedním z pěti českých ambasadorů L´Oréal Professionnel a jedním z prvních členů uměleckého teamu HCF ( Haute Coiffure Francaise ) v ČR se sídlem v Paříži. Účastnil se mnoha seminářu v Česku i v zahraničí, věnuje se focení a připravuje školení pro L ˇoréal Professionnel, přednáší na kongresech.Podílel se na přípravě účesů pro Českou Miss a několikrát se stal finalistou v prestižní soutěži o Nejlepšího poradce Kérastase v České a Slovenské republice. Velmi rád vytváří krásné a ženské účesy,jejich probarvování,ale jeho klienty tvoří i muži.Jeho hlavní specialitou a srdeční záležitostí jsou večerní a společenské účesy,které studoval v prestižní akademii Alexandre de Paris v Paříži a sám tyto účesy školí pro ostatní kadeřníky. Podílí se i na asistenci špičkovým světovým kadeřníkům při tvorbě kolekcí a show v Paříži.Jeho motem je: Není nic krásnějšího a více potěšujícího,než žena,která ode mne odchází krásná a s úsměvem na tváři!

Adam Uhlík

Adam

Adam má 7letou praxi a velké zkušenosti z česání módních přehlídek..Absolvoval všechny školení Kerastas Paris a L´oreal Professinnel. Specializuje se na diagnózu vlasů a vlasové pokožky. Jeho účesy jsou praktické a proto klienti nemají problém své účesy upravovat sami doma. U jeho klienteli jsou pro něj prioritou zdravé vlasy a řídí se heslem : „ V jednoduchosti je krása. “

Kateřina Beránková

Katka je mladá kreativní kadeřnice , která Vás vždy přivítá s úsměvem a pozitivní náladou. 
Absolvovala všechna školení Kérastase Paris a Loréal professionnel. Česala mnoho módních přehlídek a modelek např.pro módní značku Elisha. Katka se vždy snaží maximálně vyhovět vašemu přání , má smysl pro detail a práci bere jako svůj koníček .

Doubravka Burešová

Doubravka

Doubravka má praxi již 10 let v oboru. Absolvovala školení mnoha značek např. L´oreal Professionnel, Joico , Redken, Label.m, Schwarzkopf professionnel a školení New way Robert Starý (střihy, melirovani). Česala mnoho valsových kolekcí a módních přehlídek. Vystupovala na naší Picasso Hair Show.
V práci není žádný úkon, který by ji nebavil.

Evženie Andrusová

Evža je mladá kreativní kadeřnice , která ma praxi v oboru již 9.let .
V roce 2016 se účastnila akce hair Maraton , která se pořádala pro nadaci Terezy Maxové dětem .
Evža klade důraz na přirozenost , ale nebojí se ani extravagantnějších kreaci co se tyká barvy a střihu , ma smysl pro detail a vždy se snaží vytvořit zákaznicím účes přesne dle Vašeho přání.

nas-team