Masáže

Thajské masáže

Přijďte se uvolnit, zrelaxovat a nasát atmosféru exotického Thajska,

díky našemu profesionálnímu Thajskému personálu.

  Dárkové poukazy na thajské masáže lze zakoupit na recepci.

Rezervace na tel. 604 522 228

Novinky

Pro velký zájem máte možnost využít

akci 2+1 zdarma do odvolání

Klientská karta

Sbírejte razítka  za každou 60 minutovou návštěvu
jakmile bude Vaše karta plná obdržíte 60 minutovou olejovou masáž zdarma.

Tradiční thajská masáž 60/90 min. 790 Kč/ 1090 Kč
využívá metod protahování celého těla, působí na tlakové energetické body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla a protahuje páteř. Při thajské masáži používají masérky palce, dlaně, lokty, kolena i chodidla. Tato 2500 let stará technika přináší úlevu celému tělu. Vždy se předem domluví intenzita, aby pro Vás byla masáž příjemná i přínosná. Masáž se provádí na matraci a v oblečení, bez použití olejů.

Thajská olejová relaxační masáž 60/90 min. 990 Kč/ 1290 Kč
na rozdíl od tradiční thajské masáže probíhá tato masáž na masážním stole, za použití vonných olejů. Vzhledem k různorodosti našich masérů se technika i postup může lišit. I zde se nejprve domluví intenzita dle Vašich požadavků a potřeb. Masáž slouží k celkovému uvolnění a regeneraci svalstva, odstranění stresu a celkovému zklidnění celého organismu.

Arganová omlazující masáž 60/90 min. 1350 Kč/ 1650 Kč Novinka!!!
která díky úžasným vlastnostem 100% Bio Arganového oleje, takzvané marocké zlato, blahodárně působí na pokožku celého těla, uvolňuje svalstvo a odstraňuje stres. Arganový olej má velice silný antioxidační (anti-aging) efekt, díky vysokému obsahu vitamínu E a skvalenu (nenasycený uhlovodík), hydratuje a vyživuje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, oddaluje stárnutí pokožky, vyhlazuje vrásky a poporodní strie. Léčí kožní onemocnění jako ekzémy a lupenku. Okamžitě po masáži je Vaše pokožka viditelně mladší a jemnější s dlouho trvajícím efektem. Elixír mládí mezi oleji v kombinaci s relaxační masáží omladí nejen Vaši pleť ale i Vaši mysl.

Kokosová regenerační masáž 60/90 min. 1090 Kč/ 1390 Kč Novinka!!!
s naším 100 % Bio kokosovým olejem, který má díky vysokému podílu nenasycených mastných kyselin výborné vyživující, regenerační a hydratační vlastnosti, uvolňuje a regeneruje svalstvo, odstraní stres a celkově zklidňuje celý organismus. Kokosový olej obsahuje kyseliny laurovou, kaprylovou a kapronovou, které mají výborné antibakteriální, antiseptické a antimykotické účinky. Snadno se vstřebává a nezanechává mastnou pleť.Dokonalá kombinace relaxační masáže s péčí o Vaši pokožku.

Dětská masáž 30/60 min. 490 Kč/ 690 Kč
Dětská olejová masáž celého těla nebo části těla (záda, ramena, krk) je určena pro děti od 3 do 12 let. Tato masáž uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje bolet svalů a kloubů a dochází ke zklidnění dětského organismu. Ideální příležitost pro rodiče, kteří chtějí navštívit náš salon. Vaše ratolest může relaxovat spolu s Vámi nebo sama, zatím co si dopřáváte návštěvu v kadeřnictví či na manikúře.

Reflexní masáž chodidel 30 min. 390 Kč
Reflexní masáž chodidel obnovuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovou soustavu, uvolňuje napětí a stres.Podle čínské medicíny odpovídají body na chodidlech určitým orgánům v těle. Použitím akupresury se tak obnovuje činnost těchto orgánů.

Masáž hlavy a šíje 30 min. 490 Kč
Tato masáž je spojená s akupresurní technikou v oblasti hlavy a krční páteře. Působí tlakem na důležitá energetická centra celé pokožky hlavy, vlasové části i obličeje, zátylku, šíje a krku. Je vhodná zejména při blokacích krční páteře a migrénách. Uvolňuje napětí a stres.

Masáž hlavy, šíje a zad 60 min. 890Kč
Jedná se o rozšířenou variantu masáže hlavy a šíje, kdy se kromě těchto dvou oblastí věnujeme zejména zádům.
Pomáhá při bolestech, ztuhlosti a blokacích v celé oblasti zad. Vždy přihlížíme k Vašim aktuálním potřebám a věnujeme se partiím, které si žádají největší pozornost.

Manuální lymfatické drenáže 60/90 min. 1090 Kč/ 1390 Kč
Tato masáž je založená na cílené stimulaci lymfatických cest, čímž se zajistí správné proudění lymfy v těle. Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají menší frekvenci. Dochází k zlepšení proudění mízy a odvádění nečistot z krve, pomáhá při otoku nohou a rukou.Nabízíme zvýhodněné balíčky s 20 % slevou na 5 nebo 10 návštěv

Thajská královská bylinná masáž 90/120 min. 1450 Kč/ 1750 Kč  Novinka!!!
je kombinací detoxikační a relaxační masáže, při které se používají v páře nahřívané plátěné sáčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin, následované relaxační aroma masáží s použitím vonných olejů. Tato masáž je založena na měkkém a jemném působení tepla spolu s prvky aromaterapie, akupresury a masáže. Zajistí plnou relaxaci a plnohodnotný odpočinek s prohříváním svalů celého těla.

Těhotenská olejová masáž 60/90 min. 990 Kč/ 1290 Kč  Novinka!!!
jemná relaxační masáž, která má blahodárné účinky nejen pro nastávající maminky ale i pro miminka. Odstraňuje stres, pomáhá při bolesti zad, šíje i nohou. Obecně se masáž doporučuje po třetím měsíci těhotenství. Pravidelná masáž usnadňuje průběh porodu.

 

UŽITEČNÉ

  • DOSTAVTE SE ALESPOŇ 10 MINUT PŘED  MASÁŽÍ
  • POKUD PŘIJDETE POZDĚ, DÉLKA MASÁŽE MŮŽE BÝT ZKRÁCENA (CENA ZŮSTÁVÁ STEJNÁ)
  • POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT, BUDEME VELICE RÁDI, KDYŽ NÁS VČAS INFORMUJETE, ABY BYLO MOŽNÉ TERMÍN NABÍDNOUT DALŠÍM ZÁJEMCŮM
  • V DEN MASÁŽE DODRŽUJTE PITNÝ REŽIM, PO MASÁŽI SI NEPLÁNUJTE ŽÁDNÉ NÁROČNÉ AKTIVITY
  • V PROSTORÁCH SALONU ZTIŠTE SVŮJ TELEFON AŤ NERUŠÍTE OSTATNÍ KLIENTY PŘI MASÁŽI
  • INFORMUJTE PERSONÁL O VAŠEM ZDRAVOTNÍM STAVU, PŘEDCHOZÍCH OPERACÍCH A ZVOLTE NEJVHODNĚJŠÍ INTENZITU MASÁŽE

 

 

BENEFIT_logo3D

TripAdvisor