Masáže

Thajské masáže

Přijďte se uvolnit, zrelaxovat a nasát atmosféru exotického Thajska,

díky našemu profesionálnímu Thajskému personálu.

  Dárkové poukazy na thajské masáže lze zakoupit na recepci.

Rezervace na tel. 604 522 228

 

Novinky

Dárkový poukaz na masáž v Ateliéru Kotlár
dle vlastního výběru 2+1 zdarma.

Je jen na Vás zda masáže rozdělíte po jedné a postupně je vyčerpáte, nebo jednu či dvě věnujete, nebo věnujete všechny.

NOVINKA V PODOBĚ KLIENTSKÝCH KARET PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY

Sbírejte razítka za každou masáž, jakmile bude Vaše karta plná obdržíte dárek v podobě

relaxační 60 minutové olejové relaxační masáže zdarma,

Tradiční thajská masáž 60 / 90 min. 790 Kč / 1090 Kč
využívá metod protahování celého těla, působí na tlakové energetické body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla a protahuje páteř. Při thajské masáži používají masérky palce, dlaně, lokty, kolena i chodidla. Tato 2500 let stará technika přináší úlevu celému tělu. Vždy se předem domluví intenzita, aby pro Vás byla masáž příjemná i přínosná. Masáž se provádí na matraci a v oblečení, bez použití olejů.

Thajská olejová relaxační masáž 60 / 90 min. 990 Kč / 1290 Kč
na rozdíl o tradiční thajské masáže probíhá na masážním stole za použití vonných olejů. Vzhledem k různorodosti našich masérů  se technika i postup může lišit. I zde se nejprve domluví intenzita dle Vašich požadavků a potřeb. Masáž slouží k celkovému uvolnění a regeneraci svalstva, odstranění stresu a celkovému zklidnění celého organismu.

Arganová omlazující masáž  60 / 90 min. 1350 Kč / 1650 Kč Novinka!!!
která díky úžasným vlastnostem 100% Bio Arganového oleje, takzvané marocké zlato, blahodárně působí na pokožku celého těla. Arganový olej má velice silný antioxidační (anti-aging) efekt, díky vysokému obsahu vitamínu E a skvalenu (nenasycený uhlovodík), hydratuje a vyživuje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, oddaluje stárnutí pokožky, vyhlazuje vrásky a poporodní strie. Léčí kožní onemocnění jako ekzémy a lupenku. Okamžitě po masáži je Vaše pokožka viditelně mladší a jemnější s dlouho trvajícím efektem. Elixír mládí mezi oleji v kombinaci s relaxační masáží omladí nejen Vaši pleť ale i Vaši mysl.

Kokosová regenerační masáž 60 / 90 min. 1090 Kč / 1390 Kč Novinka!!!
s naším 100 % Bio kokosovým olejem, který má díky vysokému podílu nenasycených mastných kyselin výborné vyživující, regenerační a hydratační vlastnosti. Obsahuje kyseliny laurovou, kaprylovou a kapronovou, které mají výborné antibakteriální, antiseptické a antimykotické účinky. Snadno se vstřebává a nezanechává mastnou pleť. Dokonalá kombinace relaxační masáže s péčí o Vaši pokožku

Dětská masáž 30 / 60 min.  490 Kč / 690 Kč
Dětská olejová masáž celého těla nebo části těla (záda, ramena, krk) je určena pro děti od 3 do 12 let. Tato masáž uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje bolet svalů a kloubů a dochází ke zklidnění dětského organismu. Ideální příležitost pro rodiče, kteří chtějí navštívit náš salon. Vaše ratolest může relaxovat spolu s Vámi nebo samo, zatím co si dopřáváte návštěvu v kadeřnictví či na manikúře 

Reflexní masáž chodidel 30 min. 390 Kč
Reflexní masáž chodidel obnovuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovou soustavu, uvolňuje napětí a stres.Podle čínské medicíny odpovídají body na chodidlech určitým orgánům v těle. Použitím akupresury se tak obnovuje činnost těchto orgánů

Masáž hlavy a šíje  30 min. 490 Kč
Tato masáž je spojená s akupresurní technikou v oblasti hlavy a krční páteře. Působí tlakem na důležitá energetická centra celé pokožky hlavy, vlasové části i obličeje, zátylku, šíje a krku. Je vhodná zejména při blokacích krční páteře a migrénách. Uvolňuje napětí a stres.

Masáž hlavy, šíje a zad  60 min. 890 Kč
Jedná se o rozšířenou variantu masáže hlavy a šíje, kdy se kromě hlavy a šíje věnujeme zejména zádům.

Manuální lymfatické drenáže 60 / 90 min. 1090 Kč / 1390 Kč
Tato masáž je založená na rytmickém hnětení svalů.
Její pomocí se má zajistit správné proudění lymfy v těle.
Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci. Dochází k zlepšení proudění mízy a
odvádění nečistot z krve. Nabízíme
zvýhodněné balíčky s 20 % slevou na 5 nebo 10 návštěv.

Královská bylinná masáž  90 /120 min. 1450 Kč / 1750 Kč  Novinka!!!
je kombinací detoxikační a relaxační masáže, při které se používají v páře nahřívané plátěné sáčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin, následované relaxační aroma masáží s použitím vonných olejů. Tato masáž je založena na měkkém a jemném působení tepla spolu s prvky aromaterapie, akupresury a masáže. Zajistí plnou relaxaci a plnohodnotný odpočinek s prohříváním svalů celého těla.

Těhotenská olejová masáž 60 /90 min. 990 Kč / 1290 Kč Novinka!!!
jemná relaxační masáž, která má blahodárně účinky nejen pro nastávající maminky ale i pro miminka. Odstraňuje stres, pomáhá při bolesti zad, šíje i nohou. Obecně se masáž doporučuje po třetím měsíci těhotenství.
Pravidelná masáž usnadňuje průběh porodu.

 

Lita je v našem salonu od roku 2017 a věříme že naše spolupráce bude trvat řadu let.

Neuvěřitelně laskavá a milá povaha, spolu s dokonalou znalostí anatomie,

to je naše Lita.

Thanya je v našem salonu také od roku 2017,  je to expert

na tradiční thajskou masáž a reflexní masáž.

V Praze najdete s těží lepší profesionálku než je naše Thanya.

BENEFIT_logo3D

TripAdvisor