Manikúra/Pedikúra

 

Vážení klienti,

dovolte abychom Vás informovali, že manikúra a pedikúra nebude od 1.2.2018
přijímat platby kartou, pouze platbu v hotovosti. 
Za případné komplikace se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

S přáním krásného dne,

Zuzana Procházková
Ateliér Kotlár

Máme to, co nemá každý. Přijďte a vyzkoušejte si naše služby. Poradíme vám, jak o ruce i nohy správně pečovat.

 • Dokážeme změnit obyčejnou pedikúru ve zcela nevšední lázeňský zážitek.
 • Výrobky O.P.I a CATHERINE jsou z vysoce aktivních přírodních složek, dodávají kůži energii a příjemnou, povzbuzující aromaterapii. Osloví vás příjemnou vůní tropického ovoce, okurky, maliny a papaya.
 • Třešinka na dortu je barevný gel na nehty, který vypadá přirozeně a velmi luxusně. Vydrží měsíc a půl, budete mít krásné nehty a hedvábnou kůži na rukou a nohou.
 • Vaše ruce jsou vizitkou, jak o sebe pečujete. Docílit krásných nehtů a hedvábné kůže můžete pravidelnými návštěvami v salonu.
 • Zaměřujeme se na přírodní a gelovou manikúrou. Důraz klademe na ošetření kůže, na kterou zákaznice dost často zapomínají.
 • Nabídneme Vám barevné nehtové trendy a styl, který se právě nosí, ale hlavně který se k Vám hodí. 
 • Upřednostňujeme kvalitní materiály a soustředíme se na maximální přirozenost nehtů.
 
 


 

Co získáte z wellness manikúry?

Alessandro Vám nastartuje rychlejší růst a nabudí kořen nehtu. Napomáhá ke krásným a zdravím nehtům. Peče je určená pro všechny druhy nehtů.

Manikúra Alessandro se zaměřuje na tvrdé, třepivé, lámavé, měkké, suché, dehydratované nehty. Přípravky Alessandro dodávají hydrataci, Makadamiový olej, Hyaluron, perlový extrakt, vit. E, vit. A + C, Aloe Vera, hroznový olej, ricinový olej, tekuté hedvábí, Myrhový olej, slunečnicový olej, bambucký extrakt atd. Zaceluje nehtovou kůžičku a odstraňuje záděry pomocí alkaliského roztoku.

Suché ruce trápí každou ženu v měsících. Základem je zvolit správný krém na ruce od firmy Alessandro a nosit vždy rukavice při sebe menší zimě.

Důležitá je pravidelnost. Pocit který budete mít uvidíte i ucítíte. Tento směr Vás povede k tomu aby jste začala více pečovat o ruce i v době kdy nenavštívíte náš ateliér Tomáše Kotlára. Vyzkoušejte novou wellness manikúru Alessandro.

FABY

je vysoce profesionální, populární italská značka.
Koncept značky FABY je založen na principu poskytování produktů nejvyšší kvality, jejich bezpečnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Inovativní výrobky prověřené na úrovni amerických technologií s rozmanitostí italských barev.

Jaké výhody získáte, pokud budete lakovat s FABY?

 • Barevná paleta s více jak 300 odstíny
 •  Zaschnutí laku během 5 minut
 •  Profesionální plochý štěteček obsahující 400 štětin vláken Dupont
 • Lakování má dlouhou životnost a barevnou stálost
 •  Poddajná konzistence a vysoká hustota pigmentu, která však nezpůsobuje žloutnutí nehtů

Catherine gel

 • Technika Formming (nanášení gelu na nehty), znamená formování kopírováním Vašeho nehtu, aby vypadal co nejpřirozeněji a působil jako přírodní nehet.
 • Vlastnosti vytvrzování gelu Catherine je mechanické (ne chemické).
 • Gel Catherine neprostupuje do přírodního nehtu přes vzduchem schnoucí základ, který se pojí s mechanickými vlákny a tím nepoškozuje přírodní nehet.

Zuzana Procházková

Zuzana Procházková

Líbí se mi když správně naučím klientku pečovat o ruce a kůži. Není nad to když je klient spokojený a věří tomu co společně vytváříme. V gelové i přírodní manikúře dávám důraz na čistotu, přesnost a přirozenost. Nejdůležitější věc pro mě je spokojený zákazník, který se rád vrací

Petra Valčová

Petra Včalová

Spokojenost zákaznice a individuální přístup je pro mne to hlavní. Při své práci dbám na preciznost a přirozenost.

Ruslana Dušková

ruslana  

Nabízím Vám rozmanité služby v oblasti pedikúry a manikúry. Ke svým klientům mám vždy individuální přístup. Snažím se krok za krokem vytvořit krásné nehty a sametovou pokožku. Upravené ruce a nohy jsou vizitkou nejen žen , ale i mužů.